Návod pedagog

PEDAGOG NOVÝ: Pedagog, který ještě s rezervačním systémem „Předškolního sportu“ nemá zkušenosti.
PEDAGOG POKROČILÝ: Pedagog, který má již zkušenosti s rezervačním systémem „Předškolního sportu“ v rámci projektu Hravé lyžování

PEDADOG NOVÝ

Pokud máte zájem o spolupráci, prosím neváhejte nás kontaktovat! Je nutné informovat se dopředu o možnosti spolupráce, volném termínu a způsobu zavedení do on-line systému v pozici PEDAGOG.

  1. Jste-li u nás poprvé, kontaktujte Organizátora z důvodu zavedení Vaší školy do on-line rezervačního systému. Tento přístup slouží pouze Vám, rodič se přihlašuje sám za sebe pomocí své vlastní emailové adresy.
  2. Registrace

2.1. Na emailovou adresu určenou vedením Vaší školy Vám bude následně zaslán aktivační kód společně s odkazem na přihlášení. Stačí kliknout na link prihlaseni.hraveinline.cz v textu.

2.2. Nebo na stránkách www.hraveinline.cz klikněte na tlačítko Hravé inline on-line registrace. V levé polovině stránky věnujte pozornost Přihlášení. (pravá strana je určena pro první přihlášení rodiče!). Zadejte zde emailovou adresu určenou vedením školy a použijte autorizační kód, který Vám byl zaslán.

  1. Zobrazila se Vám Administrativa Hravého inline. Nyní doporučujeme postupovat od spodních řádek.
  2. Upravit své údaje. Zde můžete upravit údaje, včetně hesla. Rodič vidí pouze Vámi zadaný telefonní kontakt “ pro rodiče,“ druhý je určen pouze pro kontakt s Organizátorem, může být tedy privátní. Kliknutím na tlačítko Zpět na profil se vrátíte do Administrace kurzu.
  3. Upravit údaje školy. Zde máte možnost upravit základní údaje týkající se Vaší školy. Kliknutím na tlačítko Zpět na hlavní stránku administrace se vrátíte do Administrace kurzu.
  4. Správa dětí

6.1. Zde můžete sledovat abecedně seřazený seznam ZÁJEMCŮ o kurz. Kliknutím na jakýkoli údaj jednotlivých dětí můžete upravovat  jeho údaje. Na tomto místě ještě nejsou děti rozděleny dle statusu: přihlášený/ náhradník/ odhlášen. Tento kompletní přehled naleznete ve Správě kurzu. POZOR: pokud ve Správě dětí uchazeče vymažete  – nedá se již  jeho status opět obnovit. Doporučujeme veškeré úpravy provádět v sekci Správa kurzu pomocí jednotlivých ikon vedle jména viz. bod 7.2.

6.2. Zadání dítěte do seznamu. Zájemce o kurzu můžete nahlašovat také Vy, pokud to rodič sám nezvládne. Stačí kliknout na tlačítko Přidat dítě. Po vyplnění formuláře budete informování, že Dítě bylo úspěšně zadáno – to ovšem ještě neznamená, že bylo přihlášeno. (Pozor! V případě, že hlásíté své vlastní dítě a v systému jste již použila svůj osobní mail k přihlášení do pozice Pedagog – neumožní Vám systém zahlásit se v podobě rodiče. Využijte v tomto případě mail jiného rodinného příslušníka.)

  1. Přihlášení dítěte.

Pokud byly provedeny kroky zmiňované v předchozím bodu 6., je nutné přepnout se Zpět na hlavní stránku administrace a zvolte Správa kurzu.

7.1. Správa kurzu

Systém Vám nyní zobrazí Detail Vašeho kurzu, včetně jeho kapacity určené Organizátorem.  Po kliknutí na tlačítko Upravit kurz, přidat dítě  vyberte v kolonce Přidat dítě na kurz nově zadaného zájemce a potvrďte tlačítkem Uložit. V horní části obrazovky se Vám znázorní aktuální informace o provedeném úkonu.

7.2. Úprava účastníka

Ve Správě kurzu můžete až do doby 3 pracovních dnů před začátkem kurzu můžete upravovat údaje účastníků. Krátkým podržením kurzoru na ikonách vedle jmen jednotlivých účastníků zjistíte jejich funkci a můžete měnit status daného dítěte, včetně jeho odhlášení. V kompeteci pedagoga je i rozhodnutí, kdo z náhradníků bude upřednostněn bez ohledu na datum přihlášení.

7.3. Úprava kurzu

Kliknutím na tlačítko Upravit kurz, přidat dítě můžete do položky Popis kurzu zadávat aktuální informace, které považujete za nutné ke sdělení rodičům.

7.4. Kompletní přehled

Nyní můžete sledovat kompletní seznam přihlášených účastníků včetně legendy informující o statusu účastníka (Přihlášen/ Náhradník/ Odhlášen / Stornován). Ve spodní části obrazovky pod Ikonou Export se Vám zobrazuje tlačítko pro Tisk. Zde máte možnost vytisknout si aktuální seznam účastník s kompletními informacemi.

  1. Obecné informace

Dle časové posloupnosti přípravy kurzu budou rodičům postupně zaslány následující emaily:

Termín kurzu pro Vaši školu

Výzva k úhradě kurzovného

Informace k odjezdu

PEDADOG POKROČILÝ

Informujte nás o Vašem zájmu spolupracovat na projekut Hravé inline, abychom pro Vás prioritně otevřeli KURZ.

1. Na stránkách www.hraveinline.cz klikněte na tlačítko Hravé inline on-line registrace. V levé polovině stránky věnujte pozornost Přihlášení. (Pravá strana je určena pro první přihlášení rodiče!). Zadejte zde vaši emailovou adresu určenou pro tutu komunikaci a použijte heslo, které znáte z Hravého lyžování. V případě, že jste heslo zapomněli – použijte proklik: Zapomenuté heslo.

2. Zobrazila se Vám Administrativa Hravého inline. Nyní doporučujeme postupovat od spodních řádek.

3. Upravit své údaje. Zde můžete případně upravit údaje, včetně hesla. Rodič vidí pouze Vámi zadaný telefonní kontakt “ pro rodiče.“ Druhý je určen pouze pro kontakt s Organizátorem, může být tedy privátní. Kliknutím na tlačítko Zpět na profil se vrátíte do Administrace kurzu.

4. Upravit údaje školy. Zde máte možnost upravit základní údaje týkající se Vaší školy. Kliknutím na tlačítko Zpět na hlavní stránku administrace se vrátíte do Administrace kurzu.

5. Správa dětí. Zde můžete sledovat abecedně seřazený seznam všech ZÁJEMCŮ O JAKÝKOLI KURZ společnosti Předškolní sport s.r.o. z Vaší MŠ/ZŠ .To znamená, že jsou zde v evidence jména všech dětí, kteří absolvovali Hravé lyžování, Hravé inline atd.

5.1 Zadání dítěte, které se již účastnilo jiného kurzu do seznamu. Toto dítě je již vedeno v evidence, tudíž vedeno v Seznamu dětí. Stačí kliknout na jakýkoli jeho údaj v seznamu, zkontrolovat údaje a OZNAČIT aktuální výkonnost malého bruslaře. Následně kliknout na položku ULOŽIT a pokračovat bodem 6.

5.2 Zadání nového dítěte do seznamu. Nového zájemce o kurzu můžete nahlašovat také Vy, pokud to rodič sám nezvládne. Stačí kliknout na tlačítko Přidat dítě. Po vyplnění formuláře budete informování, že Dítě bylo úspěšně zadáno – to ovšem ještě neznamená, že bylo přihlášeno. Pokračujte nyní bodem 6. (Pozor! V případě, že hlásíté své vlastní dítě a v systému jste již použila svůj osobní mail k přihlášení do pozice Pedagog – neumožní Vám systém zahlásit se v podobě rodiče. Využijte v tomto případě mail jiného rodinného příslušníka.)

5.3 Kliknutím na jakýkoli údaj jednotlivých dětí můžete upravovat  jeho údaje. Na tomto místě ještě nejsou děti rozděleny dle statusu: přihlášený/ náhradník/ odhlášen. Tento kompletní přehled naleznete ve Správě kurzu. POZOR: pokud ve Správě dětí uchazeče vymažete  – nedá se již  jeho status opět obnovit. Doporučujeme veškeré úpravy provádět v sekci Správa kurzu pomocí jednotlivých ikon vedle jména viz.6, či oslovit Organizátora.

DOKONČENÍ PŘIHLÁŠENÍ DÍTĚTE

6. Správa kurzu. Systém Vám nyní zobrazí Detail Vašeho kurzu, včetně jeho kapacity určené Organizátorem.  Po kliknutí na tlačítko Upravit kurz, přidat dítě  vyberte v kolonce Přidat dítě na kurz daného zájemce a potvrďte tlačítkem Uložit. V horní části obrazovky se Vám znázorní aktuální informace o provedeném úkonu.

6.1 Úprava účastníka. Ve Správě kurzu můžete až do doby 3 pracovních dnů před začátkem kurzu upravovat údaje účastníků. Krátkým podržením kurzoru na ikonách vedle jmen jednotlivých účastníků zjistíte jejich funkci a můžete měnit status daného dítěte, včetně jeho odhlášení. V kompeteci pedagoga je i rozhodnutí, kdo z náhradníků bude upřednostněn bez ohledu na datum přihlášení.

6.2 Úprava kurzu. Kliknutím na tlačítko Upravit kurz, přidat dítě můžete do položky Popis kurzu zadávat aktuální informace, které považujete za nutné ke sdělení rodičům.

7. Kompletní přehled. Nyní můžete v Detailu kuzu sledovat kompletní seznam přihlášených účastníků včetně legendy informující o statusu účastníka (Přihlášen/ Náhradník/ Odhlášen / Stornován). Ve spodní části obrazovky pod Ikonou Export se Vám zobrazuje tlačítko pro Tisk. Zde máte možnost vytisknout si aktuální seznam účastník s kompletními informacemi.

8. Obecné informace. Dle časové posloupnosti přípravy kurzu budou rodičům postupně zaslány následující emaily:

Termín kurzu pro Vaši školu

Výzva k úhradě kurzovného

Informace k odjezdu

Můžete sdílet: