Návod rodič

RODIČ NOVÝ: Rodič, který ještě s rezervačním systémem „Předškolního sportu“ nemá zkušenosti.
RODIČ POKROČILÝ: Rodič, který má již zkušenosti s rezervačním systémem „Předškolního sportu“ v rámci projektu Hravé lyžování

RODIČ NOVÝ

Pokud je Vaše školka nahlášena u Organizátora akce – je možné přihlásit Vaše dítě/děti na projekt Hravé inline.

  1. Jste-li u nás poprvé, je nutné se nejprve zaregistrovat. To je možné provést kliknutím na tlačítko Založit nový účet. (Vstup do registrace je na tzv.HLAVNÍ STRÁNCE . Odkaz Zpět na hlavní stránku naleznete na spodní liště každé stránky.) Vstupujete- li do systému opětovně- klikněte opět na ikonu Přihlášení a přihlaště se vyplněním svých údajů a zvoleného hesla do žlutých políček v levé části.
  2. 2. Vyplňte formulář.
  3. Kliknutím na tlačítko Upravit mé údaje můžete změnit osobní údaje, své heslo atd.
  4. Přidání dítěte.

4.1. Kliknutím na tlačítko Přidat dítě se Vám otevře přihlašovací formulář.

4.2. Základním parametrem je volba školy. Pokud jste Vaší školu s v seznamu nenalezli – Vaše škola s námi prozatím nespolupracuje. Kontaktujte vedení školy.

4.3. Zvolte školu a vyplňte povinné položky ve formuláři. Tyto údaje můžete později upravit.

4.4. V horní části obrazovky se Vám znázorní informace, že Dítě bylo úspěšně uloženo.

4.5. Kliknutím na jakoukoli informaci o dítěti se vrátite do úprav a můžete provést požadované změny, a to až do 3 pracovních dnů před začátkem kurzu.

Žádáme Vás tímto především o aktualizaci vývoje výkonnosti malého bruslaře, která se může dododby konání kurzu změnit.

  1. Přihlášení dítěte.

5.1. Nyní je nutné dítě přihlásit a to kliknutím tlačítko  Přihlásit na kurz.

5.2. Znázorní se Vám Detail kurzu včetně kapacity účastníků. Kliknutím na tlačítko Přihlásit bruslaře bylo Vaše dítě úspěšně přihlášeno na kurz. V horní části obrazovky se Vám znázorní daná informace.

5.3. Pokud se Vám zobrazuje tlačítko s nápisem Přihlásit na brusle jako náhradník – systém  Vám sděluje, že kapacita obsazenosti pro Vaši školu  byla již překročena. Přesto potvrďte Váš zájem, aby dítě bylo zařazeno v seznamu náhradníků. V případě změny stavu Vás bude systém obratem informovat.

5.4. POZOR! Pokud rodič zvolí u dítěte špatnou školku a přihlásí dítě na kurz pomocí odkazu Přihlásit na kurzmusí dítě nejprve z kurzu odhlásit (odkaz Zobrazit přihlášku napravo vedle dítěte v seznamu dětí > kliknout na tlačítko Odhlásit dítě z kurzu) a až poté změnit údaje u dítěte (kliknout na řádek se

  1. Odhlášení.

V pravém horním rohu naleznete odkaz Odhlásit, pro bezpečné odhlášení ze systému, abyste zabránili vniknutní třetí osoby.

  1. Obecné informace:

7.1. Další informace obdržíte včas emailem. Dle časové posloupnosti přípravy kurzu Vám budou postupně zaslány následující zprávy:

Termín kurzu pro Vaši školu.

Výzva k úhradě kurzovného

Informace k odjezdu

7.2. Pedagog i Organizátor mají dle interní dohody právo rozhodnout o účasti dítěte z důvodu nesplnění Všeobecných podmínek kurzu Hravé bruslení, převyšující kapacity na úkor předškolních dětí, apod.

RODIČ POKROČILÝ

Pokud je Vaše školka nahlášena u Organizátora akce – je možné přihlásit Vaše dítě/děti na projekt Hravé inline.

1. Na stránkách www.hraveinline.cz klikněte na tlačítko Hravé inline on-line registrace. V levé polovině stránky věnujte pozornost Přihlášení. (Pravá strana je určena pro prvotní přihlášení nového rodiče!). Zadejte zde vaši emailovou adresu a použijte heslo, které znáte z Hravého lyžování. V případě, že jste heslo zapomněli – použijte proklik: Zapomenuté heslo.

 2. Zobrazil se Vám kompletní Seznam dětí, které kdy byli z Vaší emailové adresy přihlášeny na aktivity společnosti Předškolní sport, s.r.o. To znamená, že jsou zde v evidence jména všech dětí, kteří absolvovali Hravé lyžování, Hravé inline atd.

3. Zadání dítěte

 3.1 Zadání dítěte, které se již účastnilo jiného kurzu do seznamu účastníků Hravé inline. Stačí kliknout na jakýkoli jeho údaj v seznamu, zkontrolovat údaje a OZNAČIT aktuální výkonnost malého bruslaře. Následně klikněte na položku Uložit a pokračujte bodem 4. Vpřípadě, že se objeví Error či informace “pro Vaši školu nebyl zatím kurz vypsán” – kontaktujte Vaší MŠ nebo Organizátora.

3.2 Zadání nového dítěte do seznamu účastníků. Kliknutím na tlačítko Přidat dítě se Vám otevře přihlašovací formulář. Základním parametrem je volba školy. Po vyplnění formuláře potvrďte tlačítkem Přidat.

4. Přihlášení dítěte. Nyní je nutné dokončit přihlášení dítěte a to kliknutím natlačítko  Přihlásit na kurz.

4.1 Pokud se Vám zobrazuje tlačítko s nápisem Přihlásit na brusle jako náhradník – systém  Vám sděluje, že kapacita obsazenosti pro Vaši školu  byla již překročena. Přesto potvrďte Váš zájem, aby dítě bylo zařazeno v seznamu náhradníků. V případě změny stavu Vás bude systém obratem informovat.

5. Změny v údajích. Kliknutím na jakoukoli informaci o dítěti se vrátite do úprav a můžete provést požadované změny, a to až do 3 pracovních dnů před začátkem kurzu. Žádáme Vás tímto především o aktualizaci vývoje výkonnosti malého bruslaře, která se může do doby konání kurzu změnit.

6. Odhlášení. V pravém horním rohu naleznete odkaz Odhlásit, pro bezpečné odhlášení ze systému, abyste zabránili vniknutní třetí osoby.

7. Obecné informace

7.1. Další informace obdržíte včas emailem. Dle časové posloupnosti přípravy kurzu Vám budou postupně zaslány následující zprávy:

Termín kurzu pro Vaši školu

Výzva k úhradě kurzovného

Informace k odjezdu

 7.2. Pedagog i Organizátor mají dle interní dohody právo rozhodnout o účasti dítěte z důvodu nesplnění Všeobecných podmínek kurzu Hravé bruslení, převyšující kapacity na úkor předškolních dětí, apod.

Můžete sdílet: