Výbava a oblečení

Dítě odjíždí od školy již ve sportovním oblečení přizpůsobené aktuálnímu počasí. Dohlédněte, aby nevozilo nadbytečné svršky, hračky a sladkosti!

V den odjezdu přineste k autobusu/do školy:

Brusle: funkční a správně seřízené, ideálně s gumovými a ne (tvrdými) plastovými kolečky /koordinátorka si je převezme do našich tašek IKEA/

Přilbu: na brusle nebo na kolo.  Na „čelo“ přilby prosíme nalepte samolepku s  křestním jménem dítěte!!

Chrániče: sadu na zápěstí, lokty a kolena /označené chrániče prosím připravte do látkové nebo malé IKEA tašky, kterou podepište a ucha uvažte, aby nedošlo k vypadnutí obsahu./

Sluneční brýle jsou z důvodu bezpečnosti zakázány!

Podstatné je viditelné podepsání (jméno + škola) nejlépe lakovým fixem. Je omyvatelný acetonem,  takže lze použít i na věci zapůjčené.

Vybavení zůstává po celou dobu trvání kurzu v areálu a vrací se zpět poslední den.

Poslední den kurzu: Rodiče si vyzvednou vybavení po příjezdu busu u školy. Uskladnění bruslí ve škole lze pouze po dohodě s pedagogem školy a Organizátor za ně již nenese zodpovědnost.

Poznámka:

V případě této aktivity půjčovné nenabízíme s ohledem na nižší pořizovací hodnotu než je kompletní lyžařské vybavení a současně podpořené snahou, aby dítě mělo „na čem pokračovat:) – neboť za nás můžeme slíbit, že Vašeho potomka bruslit naučíme !

Rodičům doporučujeme zakoupit brusle s nastavitelnou velikostí, která vydrží až tři roky. Jen prosíme dohlédnout, aby měly GUMOVÁ ne plastová kolečka.

Můžete sdílet: